За підтримки:
ОНЛАЙН ВИСТАВА
Безкоштовні прем'єри: 01 — 10 квітня

Театр 360 градусів

Поєднуючи класичний театральний формат із кінозйомкою, ми додаємо яскраві спецефекти і створюємо інноваційний мистецький продукт. У дебютній роботі за твором Лесі Українки «Камінний господар» ми використовували 3D-ефекти. А в наступній відеовиставі, за мотивами повісті М.Гоголя «Шинель», ми зробили акцент сучасний саунд і поєднання електронного та класичного звучання.

Мультикамерні зйомки

Використання декількох камер для зйомки з різних ракурсів дає можливість глядачеві побачити все, що відбувається на сцені, під кожним доступним кутом. Акценти на важливих деталях, потрібний ракурс і хореографія камер дозволять кожному відчути те, що відчувають герої на сцені.

Театр доступний для кожного

Наша головна мета – зробити український театр доступним кожному. Не важливо, де ви і що робите – усе що потрібно для перегляду наших відеовистав – гаджет з екраном та якісне інтернет-підключення!

Театр допомогає
бачити серцем

Благодійний внесок у 145 грн - для ГО «Бачити серцем» можливість і надалі створювати проєкти для соціалізації дітей, підлітків та молодих людей з комплексними порушеннями розвитку у суспільстві

Making-of: погляд на театр зсередини

В процесі зйомок відеоверсії вистави була записана серія коротких документальних фільмів, які дозволяють побачити те, що зазвичай скрите від очей відвідувачів. Як проходять репетиції, що відбувається поза сценою та як спілкується між собою творча команда.

Cерія #1: Як це придумали!

Серія #2: Місце дії – Театр на Подолі

Серія #3: "Камінний господар" - Погляд режисера

Автори проекту

Продюсери
Режисер вистави
Композитори
Наталія Чижова
Даша Малахова
Валерія Федотова
Олекандр Філоненко
Валентин Кондратюк
Режисер відеоверсії
Дмитро Авксєнтьєв

Актори вистав

Актор Київського академічного драматичного театру на Подолі. Закінчив Київський національний університет театру, кіно і ТБ ім. І. К. Карпенка-Карого.

Роман Халаімов

Актор Театру на Подолі.
Актор Театру "Сузір'я" та Театральної Майстерні Рушковського.

Станіслав Мельник

Актора Київського академічного драматичного театру на Подолі

Юлія Брусенцева

Актор Київського академічного драматичного театру на Подолі

Євген Ковирзанов

Співпраця з Театром на Подолі

Саме він вважається найсучаснішим і найтехнологічнішим театром в Україні. Лаконічний інтер'єр, жорсткі куліси, проекційні екрани, накладні сцени, машини-генератори снігу, надзвичайна акустика та унікальне звукове обладнання, що дозволяє робити запис у студії прямо зі сцени - все це допомагає створювати вистави світового рівня.

Унікальність «Театру 360 градусів»

Це історія про інновації, безмежну фантазію та ф'южн – поєднання класичної п’єси з новітніми технологіями.

Інновації та ф'южн

Вистави проекту «Театр 360 градусів» дозволяють насолоджуватися сучасним мистецтвом де б ви не знаходилися. Для перегляду потрібен лише смартфон та якісний інтернет.

Театр без обмежень

Завдяки відеоверсії вистави, потрапити в театр тепер може кожен – незалежно від місцезнаходження, можливості пересування чи певних обмежень.

Мистецтво для кожного

Вихід театру в онлайн дозволяє розширити глядацьку аудиторію до сотень тисяч та підвищити інтерес глядачів до українських арт-проектів. Підняти на новий рівень та прискорити розвиток театральної індустрії в Україні.

Українська культура

01

02

03

04

Головні спонсори

Висловлюємо щиру подяку за надану спонсорську допомогу та підтримку, яка дозволила зробити український «Театр 360 градусів» доступним для кожного. Раді представити наших спонсорів:

Головний
інформаційний партнер

Партнери

Контакти та допомога