Інноваційний онлайн театр як сучасний вид візуального мистецтва

Перші безкоштовні 10 онлайн-вистав із використанням 3D-технологій дивіться вже в листопаді! Відвідайте український «Театр 360 градусів» зі свого смартфона чи комп'ютера, не витрачаючи на це коштів.
Прем'єра «Камінний господар» 17-26 листопада 2020 року
За підтримки

Онлайн-вистави з 3D-технологіями

«Театр 360 градусів» вперше в Україні покаже відеоверсії театральних постановок з інтеграцією в них 3D копій акторів та декорацій. Сучасні голівудські технології поєднаються з класичним сценічним мистецтвом, що дозволить кожному українцю пізнати театр з абсолютно іншого ракурсу. Побачити те, що неможливо помітити, переглядаючи виставу в звичайному театрі.

Мультикамерні зйомки

Використання декількох камер для зйомки з різних ракурсів дає можливість глядачеві побачити все, що відбувається на сцені, під кожним доступним кутом. Акценти на важливих деталях, потрібний ракурс і хореографія камер дозволять кожному відчути те, що відчувають герої на сцені.

Дивіться з мобільного

Вистави проекту «Театр 360 градусів» дозволять насолоджуватися мистецтвом, де б ви не були. Для перегляду знадобиться лише мобільний телефон або комп'ютер і стійке підключення до інтернету.

Making-of: погляд на театр зсередини

В процесі зйомок відеоверсії вистави була записана серія коротких документальних фільмів, які дозволяють побачити те, що зазвичай скрите від очей відвідувачів. Як проходять репетиції, що відбувається поза сценою та як спілкується між собою творча команда.

Cерія #1: Як це придумали!

Серія #2: Місце дії – Театр на Подолі

Серія #3: "Камінний господар" - Погляд режисера

Творці арт-проекту

Продюсери
Режисер вистави
Режисер 3D анімацій
Наталія Чижова
Даша Малахова
Іван Уривський
Андрій Компанієць
Валентин Кондратюк
Режисер відеоверсії

Актори 3D-вистав

Акторка Київського академічного драматичного театру на Подолі

Ініціатор проекту «Театр 360 градусів», творчий продюсер

Даша Малахова

Заслужений артист України.
Провідний актор Київського академічного драматичного театру на Подолі

Майстер сцени

Володимир Кузнєцов

Актриса Київського академічного драматичного театру на Подолі

Катерина Рубашкіна

Актор Київського академічного драматичного театру на Подолі

Роман Халаімов

Актор Київського академічного драматичного театру на Подолі

В’ячеслав Довженко

Співпраця з Театром на Подолі

Саме він вважається найсучаснішим і найтехнологічнішим театром в Україні. Лаконічний інтер'єр, жорсткі куліси, проекційні екрани, накладні сцени, машини-генератори снігу – все це дозволяє створювати вистави світового рівня.

Унікальність «Театру 360 градусів»

Це історія про інновації, безмежну фантазію та ф'южн – поєднання класичної п’єси з новітніми технологіями.

Інновації та ф'южн

Вистави проекту «Театр 360 градусів» дозволяють насолоджуватися сучасним мистецтвом де б ви не знаходилися. Для перегляду потрібен лише смартфон та якісний інтернет.

Театр без обмежень

Завдяки відеоверсії вистави, потрапити в театр тепер може кожен – незалежно від місцезнаходження, можливості пересування чи певних обмежень.

Мистецтво для кожного

Вихід театру в онлайн дозволяє розширити глядацьку аудиторію до сотень тисяч та підвищити інтерес глядачів до українських арт-проектів. Підняти на новий рівень та прискорити розвиток театральної індустрії в Україні.

Українська культура

01

02

03

04

Головні спонсори

Висловлюємо щиру подяку за надану спонсорську допомогу та підтримку, яка дозволила зробити український «Театр 360 градусів» доступним для кожного. Раді представити наших спонсорів:

Партнери

Контакти та допомога

Made on
Tilda